Przejdź do treści
Home
 • Oferta
 • Rozwój menedżerski

Work-life balance i well-being w Twojej firmie

Dzisiaj w wielu obszarach zarówno życia, jak i biznesu bardzo często dochodzimy do miejsca, w którym trzeba podjąć decyzję o zmianie. Jest to czas bardzo trudny, wymagający, bo przypomina momentami walkę ze sobą, a w szczególności swoim podejściem do i myśleniem o różnych sprawach. Nie inaczej dzieje się w organizacjach w obszarze HR, który jest najbliżej ludzi oraz ich rozterek i obaw o przyszłość. Jesteśmy świadomi tej niepewności i lęku, jednak wiemy też, że w każdej organizacji to właśnie ludzie mają największy potencjał, który można rozwijać i takie działanie jest inwestycją, która się zwraca. To właśnie o nich (LUDZIACH) chcemy rozmawiać i wspólnie z Wami (specjalistami HR) tworzyć nową rzeczywistość. Dlatego, zapraszamy Cię na pierwsze szkolenie z cyklu szkoleń dla specjalistów i menedżerów z obszaru HR poświęcone trendom i zmianom w tym obszarze. Jako pierwszy przygotowaliśmy temat równowagi życiowej oraz dobrostanu pracowników, który pojawił się na pierwszym miejscu w rankingu trendów HR przygotowanym przez firmę Deloitte. Program szkolenia obejmuje swoim zakresem problematykę zarówno diagnozowania, jak i projektowania rozwiązań wspierających równowagę życiową pracowników. Chcemy zachęcić i oswoić trudność tematu, jakim jest prowadzenie badań wśród pracowników i pokazać, że istnieje więcej możliwości w tym zakresie. Spotkanie poprowadzimy online, w ramach którego będziemy pracować warsztatowo. Przed szkoleniem uczestnicy otrzymają materiały do pracy w wersji elektronicznej.

Do rozpoczęcia pozostało:

59 dni
First minute
590 zł brutto/os.
650 zł/os. *
10.09.2024
 • 10.09.2024
1
Zapisz się na szkolenie

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona,
liczy się kolejność zgłoszeń

Czas trwania
5 godz.

Język
Polski

Miejsce
Online

Certyfikat
Tak

Cele i korzyści

Przedstawienie uczestnikom praktycznych wskazówek dotyczących wdrażania idei work-life balance oraz well-being w ich organizacjach.
Cele szczegółowe:
 • zapoznanie uczestników z założeniami koncepcji work-life balance i well-beingu oraz wyjaśnienie powiązania między obiema koncepcjami
 • omówienie sposobów identyfikowania i oceny poziomu równowagi i dobrostanu pracowników,
 • dostarczenie uczestnikom inspiracji dotyczących rozmów z zarządem na temat korzyści płynących z diagnozy WLB,
 • warsztaty z zakresu opracowania metodyki badania obszaru work-life balance oraz well-being w organizacji,
 • omówienie analizy wyników badań i sposobów opracowania praktycznych rozwiązań.

Dzisiaj w wielu obszarach zarówno życia, jak i biznesu bardzo często dochodzimy do miejsca, w którym trzeba podjąć decyzję o zmianie.

Jest to czas bardzo trudny, wymagający, bo przypomina momentami walkę ze sobą, a w szczególności swoim podejściem do i myśleniem o różnych sprawach.

Nie inaczej dzieje się w organizacjach w obszarze HR, który jest najbliżej ludzi oraz ich rozterek i obaw o przyszłość. Jesteśmy świadomi tej niepewności i lęku, jednak wiemy też, że w każdej organizacji to właśnie ludzie mają największy potencjał, który można rozwijać i takie działanie jest inwestycją, która się zwraca.

To właśnie o nich (LUDZIACH) chcemy rozmawiać i wspólnie z Wami (specjalistami HR) tworzyć nową rzeczywistość.

Dlatego, zapraszamy Cię na pierwsze szkolenie z cyklu szkoleń dla specjalistów i menedżerów z obszaru HR poświęcone trendom i zmianom w tym obszarze.

Jako pierwszy przygotowaliśmy temat równowagi życiowej oraz dobrostanu pracowników, który pojawił się na pierwszym miejscu w rankingu trendów HR przygotowanym przez firmę Deloitte.

Program szkolenia obejmuje swoim zakresem problematykę zarówno diagnozowania, jak i projektowania rozwiązań wspierających równowagę życiową pracowników.

Chcemy zachęcić i oswoić trudność tematu, jakim jest prowadzenie badań wśród pracowników i pokazać, że istnieje więcej możliwości w tym zakresie.

Program szkolenia

Program szkolenia stanowi prawnie chronioną własność intelektualną, a jego przetwarzanie, rozpowszechnianie lub korzystanie z niego bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Metody szkoleniowe

Spotkanie poprowadzimy online, w ramach którego będziemy pracować warsztatowo. Przed szkoleniem uczestnicy otrzymają materiały do pracy w wersji elektronicznej.

Warunek:

Do udziału w szkoleniu potrzebny jest komputer/laptop z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu.
Po opłaceniu faktury proforma przesyłamy link z niezbędnym informacjami do zalogowania się na platformę szkoleniową.

JAK WYGLĄDA UDZIAŁ W SZKOLENIU WEBINAROWYM?

Krok I
Rejestrujesz się na platformie webinarowej.
Link otrzymasz wcześniej, wraz z emailowym potwierdzeniem realizacji szkolenia.

Krok II
W dniu szkolenia logujesz się do platformy webinarowej i przechodzisz do „poczekalni”. Link do wirtualnego pokoju otrzymasz na podanego emaila po akcpetacji rejestracji.

Krok III
Uczestniczysz w szkoleniu.

Krok IV
Możesz zadawać pytania na czacie w trakcie szkolenia.

Adresaci

Zapraszamy na 1-dniowe szkolenie online skierowane do:

 • osób odpowiedzialnych za planowanie zatrudnienia oraz rekrutacji kadr
 • specjalistów działów HR, rekruterów
 • właścicieli firm oraz kadry zarządzającej.

Miejsce

WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA

E—szkolenie synchroniczne, czyli szkolenie online w czasie rzeczywistym umożliwia szybko i skutecznie przeszkolić pracowników.
Szkolenie na odległość, to  efektywna nauka, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Przedstawiamy niezbędne informacje dotyczące organizacji oraz technicznych aspektów szkolenia:

1. Platforma szkoleniowa:

 • Zajęcia są prowadzone za pośrednictwem platformy internetowej Zoom, która umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy wykładowcą a uczestnikami.

2. Zaproszenie:

 • Przed szkoleniem uczestnicy otrzymają zaproszenie na e-maila wskazanego w karcie zgłoszeniowej, wraz z linkiem oraz kodem dostępu do wirtualnej sali szkoleniowej.
 • Prosimy, aby podane w karcie zgłoszeniowej numery telefonów oraz adresy e-mail były aktualne na wypadek ewentualnych problemów technicznych.

3. Materiały szkoleniowe:

 • Materiały szkoleniowe zostaną przesłane każdemu uczestnikowi w formacie PDF na podany adres e-mail.

4. Otrzymanie certyfikatu lub zaświadczenie MEN

 • Szkolenie zdalne jest tak samo honorowane, jak szkolenie stacjonarne i każdy uczestnik, który zdobył nowe umiejętności i  podniósł swoją konkurencyjność na rynku pracy, otrzymuje certyfikat w formie papierowej lub elektronicznej.

5. Prawa autorskie:

 • PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia i trenerzy nie wyrażają zgody na żadną formę utrwalania, powielania, udostępniania lub nagrywania przebiegu szkolenia oraz materiałów szkoleniowych.
 • Treść szkolenia i materiały szkoleniowe są chronione prawami autorskimi.

6. Informacja dotycząca programu:

 • Wykładowca, ekspert, praktyk zastrzega sobie prawo do modyfikacji programu szkolenia wyłącznie w celu zapewnienia większych korzyści uczestnikom.
WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA

Cena i zapisy

650,00 zł brutto, CENA PROMOCYJNA: 590,00 zł brutto przysługuje każdej kolejnej osobie zgłoszonej przez tę samą firmę/instytucję.

Podana wyżej cena zawiera:

 • udział w szkoleniu online
 • dostęp do platformy e-learningowej w czasie rzeczywistym
 • przeprowadzenie szkolenia przez cenionego trenera
 • autorskie materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej
 • certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych PDF lub w wersji papierowej

Jeśli pojawiają się problemy z użytkowaniem programów organizator PRESTIGE ECK jest dostępny i służy pomocą.

Szkolenie on-line będzie prowadzone interaktywnie, tj. metodą aktywnego uczestnictwa słuchaczy w zajęciach.

JAK WYGLĄDA UDZIAŁ W SZKOLENIU WEBINAROWYM?

Krok I
Rejestrujesz się na platformie webinarowej.
Link otrzymasz wcześniej, wraz z e-mailowym potwierdzeniem realizacji szkolenia.

Krok II
W dniu szkolenia logujesz się do platformy webinarowej i przechodzisz do „poczekalni”.
Link do wirtualnego pokoju otrzymasz na podanego emaila po akceptacji rejestracji.

Krok III
Uczestniczysz w szkoleniu.

Krok IV
Możesz zadawać pytania na czacie w trakcie szkolenia.

;

Sprawdź, co zyskujesz

Mnóstwo korzyści
First Minute
30 dni wcześniej zarezerwuj miejsce na szkolenie otwarte na prestige-eck.pl, dzięki temu automatycznie otrzymasz rabat: 50zł
Im więcej, tym taniej
Firmy i instytucje wysyłające więcej niż jedną osobę na szkolenie otwarte, mogą liczyć na niższe ceny. Sprawdź promocyjne ceny na naszej stronie.
Voucher
Zrób prezent swojemu klientowi, zaproś dostawcę, partnera biznesowego i budujcie wspólnie swoja przewagę konkurencyjną na prestiżowych szkoleniach.

Certyfikat ukończenia
szkolenia.

Po zakończeniu szkolenia każdy z Uczestników otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności zgodnie z wdrożoną procedurą: PN-EN ISO 9001:2015 DEKRA

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Podnieś kwalifikacje!

Prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu oraz emaila, a skontaktujemy się niezwłocznie.

  Jeśli wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, oznacza to, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nami. Zanim przekażesz nam swoje dane osobowe, zapoznaj się z informacjami na temat sposobu ich przetwarzania. Chcielibyśmy przetwarzać Twoje dane, aby móc przekazywać Ci informacje na temat naszych usług.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące szkolenia

  W PRESTIGE Europejskim Centrum Kształcenia znajdziesz praktyczną i specjalistyczną wiedzę!
  Czy jest możliwe uzyskanie dofinansowania ze środków Unii Europejskiej?
  Dofinansowanie