logotyp-prestige-eck

Ślizgam się tam, gdzie krążek będzie, a nie gdzie był, tymi słowami Steve Jobs, prezes Apple podsumował swoją koncepcję prowadzenia biznesuCytat z legendy hokeja Kanadyjczyka Wayne`a Douglasa Gretzky`ego

Menu

Regulamin Newslettera w PRESTIGE ECK
  1. Usługa Newslettera jest świadczona drogą elektroniczną przez PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia.

  2. Administratorem Twoich danych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO będzie/jest PRESTIGE ECK z siedzibą w Mikołowie, adres: ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów, tel.: 32 738 51 91, e-mail: marketing@eck-prestige.pl .
    >>>czytaj dalej>>> https://prestige-eck.pl/RODO/


  3. Dane przetwarzane są w celu świadczenia usługi Newslettera. Podanie danych (adresu e-mail) jest dobrowolne, ale niezbędne do subskrypcji Newslettera. Zamawiającym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  4. Świadczenie usługi Newslettera polega na cyklicznym przesyłaniu środkami komunikacji elektronicznej wiadomości dotyczących najnowszych/aktualnych/organizowanych szkoleń oraz informacji handlowych, w szczególności dotyczących oferty PRESTIGE ECK oraz promocji szkoleń i kursów znajdujących się w ofercie PRESTIGE ECK oraz rabatów udzielanych Zamawiającym.

  5. Usługa świadczona jest dla Zamawiających, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie Newslettera. Usługa świadczona jest nieodpłatnie.

  6. Aby zamówić Newsletter PRESTIGE ECK, Zamawiający wypełnia formularz zapisu na Newsletter. Subskrypcja Newslettera rozpoczyna się z chwilą dokonania zamówienia.

  7. Wysyłanie Newslettera może być w każdym momencie anulowane przez Zamawiającego. Zamawiający ma możliwość rezygnacji z Newslettera poprzez kliknięcie w link rezygnacyjny dołączany do każdego wysłanego Newslettera.

  8. Żądanie zaprzestania wysyłania Newslettera zostaje niezwłocznie potwierdzone przez PRESTIGE ECK poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej Zamawiającego.

Powyższy regulamin Newslettera obowiązuje od 25.05.2018

Na podstawie 62 opinii.
Sebastian Szaforz
Sebastian Szaforz
2022-10-29
Polecam z całego serca ...
Marcin J
Marcin J
2022-10-26
Rzetelnie przeprowadzony kurs na wózki jezdniowe podnośników od samego początku do końca, serdecznie polecam, zdane za pierwszym razem,
Vitalii Bilenkyi
Vitalii Bilenkyi
2022-10-26
Jestem szczęśliwy, zdałem )
Paweł Sokół
Paweł Sokół
2022-10-26
Super merytoryczny kurs Polecam
Paul Socha
Paul Socha
2022-10-26
Profesjonalna firma i szkolenie z zapewnionym egzaminem ... Polecam każdemu kursy u nich
Juliusz Więckowski
Juliusz Więckowski
2022-09-09
Pełen profesjonalizm Firma dba by kursant był przygotowany do zdania egzaminu Firma dostarcza materiały szkoleniowe, testy oraz fachowego i wymagającego instruktora Dzięki temu wystarczy się przyłożyć i zdobywa się upragnione lub potrzebne uprawnienia Ja osobiście dzięki ECK Prestige zdobyłem uprawnienia do obsługi wózków specjalistycznych Polecam !!!

Zobacz więcej opinii