Przejdź do treści
Home
 • Oferta
 • Ekonomia, finanse

UMOWY O UNIKANIU LUB ZAPOBIEGANIU PODWÓJNEGO OPODATKOWANIA. OPODATKOWANIE FIRM ZAGRANICZNYCH W POLSCE I POLSKICH ZA GRANICĄ. TRANSFERY ZYSKÓW (2 dni)

Przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej na temat podwójnego opodatkowania, podatków od firm zagranicznych oraz transferu zysków w tym dywidend, odsetek, należności licencyjnych, wynagrodzeń członków zarządów i rad nadzorczych i innych w świetle przepisów prawa podatkowego i dewizowego. Korzyści ze szkolenia:…

Szkolenie na zlecenie

Cele i korzyści

Przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej na temat podwójnego opodatkowania, podatków od firm zagranicznych oraz transferu zysków w tym dywidend, odsetek, należności licencyjnych, wynagrodzeń członków zarządów i rad nadzorczych i innych w świetle przepisów prawa podatkowego i dewizowego.

Korzyści ze szkolenia:
Wiedza teoretyczna i praktyczna nabyta podczas seminarium umożliwi swobodne poruszanie się w zagadnieniach będących przedmiotem jego programu. Pozwoli na unikanie nieporozumień z bankami podczas przekazów zagranicznych określonego rodzaju zysków na rzecz np.: zagranicznych udziałowców spółek kapitałowych. Wyjaśnienie pojęcia „raju” podatkowego – praktyczne przykłady.

Program szkolenia

1. Wprowadzenie
2. Pojęcie podwójnego opodatkowania
3. Unikanie podwójnego opodatkowania (prawne metody zabezpieczające)
4. Charakter prawny umów o unikaniu podwójnego opodatkowania
5. Konstrukcja umów o unikaniu podwójnego opodatkowania – schemat
6. Opodatkowanie firm zagranicznych w Polsce i polskich za granicą, zagadnienia praktyczne
7. Transfery zysków z poszczególnych rodzajów działalności lub korzystania
z praw, zagadnienia praktyczne wynikające z ustawy, prawo dewizowe

Cena i zapisy

Szkolenie na zamówienie

;

Sprawdź, co zyskujesz

Mnóstwo korzyści
First Minute
30 dni wcześniej zarezerwuj miejsce na szkolenie otwarte na prestige-eck.pl, dzięki temu automatycznie otrzymasz rabat: 50zł
Im więcej, tym taniej
Firmy i instytucje wysyłające więcej niż jedną osobę na szkolenie otwarte, mogą liczyć na niższe ceny. Sprawdź promocyjne ceny na naszej stronie.
Voucher
Zrób prezent swojemu klientowi, zaproś dostawcę, partnera biznesowego i budujcie wspólnie swoja przewagę konkurencyjną na prestiżowych szkoleniach.

Certyfikat ukończenia
szkolenia.

Po zakończeniu szkolenia każdy z Uczestników otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności zgodnie z wdrożoną procedurą: PN-EN ISO 9001:2015 DEKRA

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Podnieś kwalifikacje!

Prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu oraz emaila, a skontaktujemy się niezwłocznie.

  Jeśli wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, oznacza to, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nami. Zanim przekażesz nam swoje dane osobowe, zapoznaj się z informacjami na temat sposobu ich przetwarzania. Chcielibyśmy przetwarzać Twoje dane, aby móc przekazywać Ci informacje na temat naszych usług.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące szkolenia

  W PRESTIGE Europejskim Centrum Kształcenia znajdziesz praktyczną i specjalistyczną wiedzę!
  Czy jest możliwe uzyskanie dofinansowania ze środków Unii Europejskiej?
  Dofinansowanie