Przejdź do treści
Home
 • Oferta
 • Szkolenia dla JST

ZASADY RACJONALNEGO ŻYWIENIA – ORGANIZACJA ŻYWIENIA ZBIOROWEGO W SZPITALACH

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom najbardziej aktualnej wiedzy na temat zaleceń i modeli żywieniowych oraz zasad organizacji żywienia zbiorowego. Szkolenie ma również za zadanie przybliżenie zagadnień związanych z ekonomicznymi aspektami organizacji żywienia zbiorowego.

Kategorie:
Szkolenie na zlecenie

Cele i korzyści

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom najbardziej aktualnej wiedzy na temat zaleceń i modeli żywieniowych oraz zasad organizacji żywienia zbiorowego. Szkolenie ma również za zadanie przybliżenie zagadnień związanych z ekonomicznymi aspektami organizacji żywienia zbiorowego.

Program szkolenia

 1. Zasady racjonalnego żywienia, zalecenia FAO/WHO
 2. Charakterystyczne uwarunkowania realizacji żywienia w szpitalach
 3. Zasady układania jadłospisów
 4. Obliczanie wartości odżywczej posiłków i potraw
 5. Obliczanie średnioważonej racji pokarmowej
 6. Prawidłowe prowadzenie procesów technologicznych
 7. Zasady organizacji pracy w placówkach żywienia zbiorowego zamkniętego

Korzyści ze szkolenia:

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak przygotowywać racjonalne posiłki zgodnie z zaleceniami FAO/WHO, nabędą umiejętności praktycznego obliczania wartości odżywczej posiłków, obliczania średnioważonych racji pokarmowych oraz posiądą wiedzę dotyczącą organizacji żywienia zbiorowego z uwzględnieniem zasobów ludzkich, materiałowych oraz aspektów ekonomicznych.

Szkolenie skierowane jest do kierownictwa i przedstawicieli placówek żywienia zbiorowego zamkniętego: stołówek w szpitalach i domach pomocy społecznej

Program szkolenia stanowi prawnie chronioną własność intelektualną, a jego przetwarzanie, rozpowszechnianie lub korzystanie z niego bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Cena i zapisy

Szkolenie na zamówienie

;

Sprawdź, co zyskujesz

Mnóstwo korzyści
First Minute
30 dni wcześniej zarezerwuj miejsce na szkolenie otwarte na prestige-eck.pl, dzięki temu automatycznie otrzymasz rabat: 50zł
Im więcej, tym taniej
Firmy i instytucje wysyłające więcej niż jedną osobę na szkolenie otwarte, mogą liczyć na niższe ceny. Sprawdź promocyjne ceny na naszej stronie.
Voucher
Zrób prezent swojemu klientowi, zaproś dostawcę, partnera biznesowego i budujcie wspólnie swoja przewagę konkurencyjną na prestiżowych szkoleniach.

Certyfikat ukończenia
szkolenia.

Po zakończeniu szkolenia każdy z Uczestników otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności zgodnie z wdrożoną procedurą: PN-EN ISO 9001:2015 DEKRA

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Podnieś kwalifikacje!

Prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu oraz emaila, a skontaktujemy się niezwłocznie.

  Jeśli wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, oznacza to, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nami. Zanim przekażesz nam swoje dane osobowe, zapoznaj się z informacjami na temat sposobu ich przetwarzania. Chcielibyśmy przetwarzać Twoje dane, aby móc przekazywać Ci informacje na temat naszych usług.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące szkolenia

  W PRESTIGE Europejskim Centrum Kształcenia znajdziesz praktyczną i specjalistyczną wiedzę!
  Czy jest możliwe uzyskanie dofinansowania ze środków Unii Europejskiej?
  Dofinansowanie