Przejdź do treści
BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

Nasza  Firma  może  kompleksowo  zorganizować  każdy  temat  z  dofinansowaniem  aż  do  80%!

Uczestniczymy w programie, jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/podmioty/view?id=10770
Projekt adresowany jest do przedsiębiorców mikro, małych i średnich, którzy chcą uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe:  szkolenia  i  doradztwo.
JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO WYSOKOŚĆ DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ i PROJEKTÓW:
 • 50 – 90% kosztów w zależności od województwa, wielkości przedsiębiorstwa, wieku pracowników, celowości dofinansowania, ustalonych limitów kwotowych
CO NALEŻY ZROBIĆ?
 • KROK 1  Sprawdź naszą ofertę na:www.eck-prestige.pl  lub skontaktuj się z nami i wybierz szkolenie otwarte, warsztat zamknięty lub projekt dopasowane do Twoich potrzeb.
 • KROK 2  Zgłoś się do Operatora w Twoim województwie i zapytaj o możliwości i wysokość dofinansowania.
 • KROK 3  Wypełnij wniosek o dofinansowanie i złóż go do Operatora.
 • KROK 4  Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku podpisz umowę z Operatorem.
 • KROK 5  Zapisz się na szkolenie za pomocą formularza lub skontaktuj się z nami.
 • KROK 6  Zrealizuj wybrane szkolenia i zdobądź potrzebne Tobie i Twoim pracownikom kwalifikacje i kompetencje.
 • KROK 7 Potwierdź odbycie szkolenia u Operatora  (rozliczenie na podstawie faktury i potwierdzenia wpłaty).
O WNIOSKACH:
 • wnioski powinny zostać złożone u operatora najpóźniej miesiąc przed planowanym szkoleniem
 • do wniosków składanych u operatora, muszą zostać dołączone zaświadczenia o niezaleganiu w opłaceniu składek, oraz o niezaleganiu w podatkach z ZUS i US (mogą być to również kopie oryginału)
 • jeżeli składającym dokumenty nie jest właściciel firmy, tylko osoba reprezentująca właściciela,  to musi posiadać pełnomocnictwo potwierdzone notarialnie.
CEL DZIAŁANIA EUROPEJSKIEGO  FUNDUSZU SPOŁECZNEGO (EFS):
 • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz osobistych.
 • Pomoc w podnoszeniu zatrudnienia i stanu wiedzy, wprowadzaniu nowych innowacji.
 • Przeciwdziałanie dyskryminacji zawodowej, polepszenie statusu społecznego.
 • Pomoc w zdobyciu nowej pracy lub awansie zawodowym.
AKTUALNE USŁUGI: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=10770

  Wspierane są wszystkie szkolenia, które wpływają na rozwój przedsiębiorstwa.

  Poziom dofinansowania ze względu na wielkość przedsiębiorstwa: mikroprzedsiębiorstwa - 80% małe przedsiębiorstwa - 70% średnie przedsiębiorstwa - 50%
Z usług mogą korzystać właściciele i pracownicy przedsiębiorstw (umowa o pracę, zlecenia, o dzieło i inne)
Przedsiębiorstwo może otrzymać wsparcie zarówno na organizację szkolenia zamkniętego, dostosowanego do potrzeb danego przedsiębiorstwa (tzw. szkolenie »in company«), jak i na udział pracowników w szkoleniach otwartych.

Główne atuty Podmiotowego Systemu Finansowania:  
 • Ścieżka aplikowania o wsparcie oraz rozliczania kosztów usługi jest znacząco uproszczona - bez skomplikowanych formularzy aplikacyjnych
 • Dofinansowanie do 80 %, do wykorzystania 100.000 zł na Firmę

  Decyzja o wysokości kwoty dofinansowania podejmowana jest na podstawie:
- wielkości przedsiębiorstwa (mikroprzedsiębiorstwa mogą liczyć na większe wsparcie)
- znaczenia danej branży dla rozwoju regionu
- zatrudnienia osób niepełnosprawnych
- wieku i kwalifikacji pracowników biorących udział w szkoleniach
- wyboru usługi mającej na celu zdobycie lub potwierdzenie kwalifikacji
- poziomu wzrostu przychodów przedsiębiorstwa (tzw. przedsiębiorstwa wysokiego wzrostu) - uzyskanego wcześniej wsparcia

Źródło: Nowa definicja MSP (https://www.parp.gov.pl/files/74/87/1155.pdf)

SUDOP - Wyszukiwanie pomocy otrzymanej przez beneficjenta https://sudop.uokik.gov.pl/Gdzie się zgłosić by skorzystać z dofinansowania - lista Operatorów PSF w województwie śląskim: 1. Fundusz Górnośląski Spółka Akcyjna nr tel. 32 72 85 807, 32 72 85 819, 32 72 85 841,32 72 85 861 email: [email protected] strona internetowa: https://www.fgsa.pl/pl/News/Show/159,Dofinansowanie-uslug-szkoleniowych-i-doradczych-dla-MSP- 2. Centrum Szkoleniowo-Doradcze dr Piotr Kurnicki Spółka Komandytowa nr tel. 32 370 12 92 email: [email protected] strona internetowa: http://www.dr-kurnicki.eu/ 3. Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie Spółka Akcyjna nr tel. 34 360 56 88, 34 360 57 47 email: [email protected] strona internetowa: http://www.arr.czestochowa.pl/12-aktualnosci/aktualnosci-zwykle/748-z-sukcesem-dla-przedsiebiorcow 4. Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach nr tel. 32 231 99 79 email: [email protected] strona internetowa: http://www.riph.com.pl/start 5. Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach nr tel. 32 202 50 34, email: [email protected] strona internetowa: http://www.wst.com.pl/ 6. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach nr tel. 32 461 29 14, 534 657 310 (infolinia) email: [email protected] strona internetowa: http://www.psf.gapr.pl

ZAWODOWY SUKCES KAŻDEGO DNIA!

Szkolenia zamknięte – rozwój specjalnie dla Ciebie

Oferta szkoleń otwartych PRESTIGE Europejskiego Centrum Kształcenia obejmuje ponad 500 programów o różnej tematyce – od prawa pracy, przez sprzedaż i marketing, po rozwój menedżerski, interpersonalny i wiele innych. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać szkolenia najbardziej korzystne dla Ciebie i Twoich pracowników.

  A jeśli szkolenia otwarte to za mało…

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i oferujemy spersonalizowane, indywidualne zamknięte szkolenia biznesowe. To programy, które zostaną przygotowane specjalnie dla Ciebie przez naszych najlepszych specjalistów. Dopracujemy tematykę szkolenia tak, żeby Twoi pracownicy otrzymali najnowsze, świeże treści, z którymi nie zetknęli się nigdzie indziej.

Odbyłeś już wiele szkoleń? Szukasz nieszablonowego podejścia? Nie musisz już tracić czasu na standardowe szkolenia, na których będziesz słuchać o tym, co już wiesz. Pozwól trenerom z PRESTIGE ECK dobrać materiał uwzględniający precyzyjnie oczekiwania Twoje i Twoich pracowników.

Eksperci z PRESTIGE EUROPEJSKIEGO CENTRUM KSZTAŁCENIA
Wiedzę można zdobywać na różne sposoby. My wierzymy, że przekaz bezpośredni jest najbardziej efektywny. Dlatego naszych wykładowców dobieramy starannie, spośród najlepszych polskich specjalistów z wszelkich dziedzin.
Powierzając rozwój swojej firmy grupie PRESTIGE ECK, oddajesz się w ręce najlepszych w swoim fachu: prawników, coachów, przedsiębiorców, psychologów i ekspertów różnych specjalizacji. To praktycy z solidnym zapleczem wiedzy teoretycznej. Podzielą się z Tobą swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. A uwierz nam, że wiedzą, jak to robić. W swoje szeregi przyjmujemy nie tylko osoby, które same osiągnęły sukces, ale takie, które potrafią tajemnicę tego sukcesu przekazać innym.
Zapomnij o nudnych wykładach. Eksperci PRESTIGE ECK dadzą Ci narzędzia i sporą dawkę wiedzy, ale pozostawią też czas na pytania i ćwiczenia praktyczne. Nie bój się wchodzić w dyskusję z wykładowcami. Pamiętaj, że na szkoleniach zamkniętych jesteśmy tylko dla Ciebie i zrobimy wszystko, byś wyszedł z nich bogatszy o nowe doświadczenia. Bo jeśli się uczyć – to tylko od najlepszych.
Chcesz wiedzieć, jak to wygląda?
 • Szkolenia zamknięte organizujemy w siedzibie Twojej firmy bądź w dowolnej dogodnej dla Ciebie lokalizacji.
 • Przygotowujemy program dostosowany do Twoich potrzeb i dobieramy najlepszych wykładowców.
 • Oferujemy kompleksową obsługę szkoleń – Ty masz tylko przybyć na czas i chłonąć wiedzę.
 • Na indywidualnych szkoleniach biznesowych łączymy teorię z praktyką, żeby jak najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów.
Skontaktuj się z przedstawicielem firmy PRESTIGE  ECK i pozwól nam przygotować spersonalizowane szkolenie zamknięte dla Twojej firmy. Gwarantujemy, że będzie to dobrze wykorzystany czas.