Przejdź do treści
Weź udział w szkoleniu ChatGPT dla początkujących!
18 sierpnia 2023

Podstawowa zasada dobrego przedsiębiorcy głosi: rozwijaj się albo giń. Niejedna osoba mogłaby pomyśleć, że brzmi to okrutnie, ale tak naprawdę to nie maksymy biznesowe są okrutne, lecz okrutny jest rynek, nie znający litości dla tych, którzy popadli w stagnację. Przypadki firm, które upadły, bo ich właściciele nie mogli lub nie chcieli podążać z duchem czasu to pouczająca lekcja, która mówi nam, że warto nauczyć się obsługi technologicznie zaawansowanych i wiodących narzędzi. Dlatego weź udział w naszym szkoleniu ChatGPT DLA POCZĄTKUJĄCYCH i wykorzystaj potencjał sztucznej inteligencji w swojej pracy. 

ChatGPT – czym właściwie jest?

ChatGPT jest modelem językowym, którego działanie jest oparte na mechanizmach informatycznych sztucznej inteligencji. Jego nazwa nie jest tak prosta do rozszyfrowania. Wprawdzie słowo „chat” powinno być nam wszystkim znane i kojarzone z platformą internetową, na której użytkownicy mogą ze sobą rozmawiać, pisząc sobie wzajemnie wiadomości – dostarczane i odbierane niemal natychmiast w czasie rzeczywistym. Natomiast przy GPT pojawia się drobny problem. Jest to skrót od angielskich słów: Generative Pre-trained Transformer, co można przetłumaczyć jako: „Generatywny Transformer Wstępnie Przetrenowany”.

GPT-4 to nowoczesna technologia na której oparty jest ChatGPT. Dzięki temu narzędzie może tworzyć spójny logicznie tekst, stanowiący odpowiedź na pytanie zadawane przez użytkownika. Działa to w ten sposób, że transformer przetwarza ogromną liczbę danych – z portali internetowych, książek, artykułów naukowych, itp. – analizuje je, aby na koniec otrzymać merytoryczną treść, sprzężoną z tematem zadanego pytania.

Twórcą Chatu GPT jest Open AI – organizacja badawcza, której założycielem jest m.in. Elon Musk. Z narzędzia można skorzystać po utworzeniu konta i zalogowaniu się na stronie internetowej OpenAI. Jednakże bezpłatne korzystanie pozwala na czerpanie korzyści z Chatu GPT w dość ograniczonym zakresie. Dopiero po uiszczeniu opłaty (raz na miesiąc) można w pełni przekonać się co do potencjału tego modelu językowego.

Komu potrzebne jest narzędzie oparte na sztucznej inteligencji?

Praktyczny wymiar wykorzystania ChatuGPT pomaga zwiększyć efektywność pracy zwłaszcza w branżach, które stosują szeroko pojętą komunikację z klientem. Jeśli więc Twój biznes posiada choć jedno strategiczne pole, na którym potrzebne są innowacyjne i powstające „na już” treści, to właśnie Ty jesteś adresatem naszego szkolenia ChatGPT DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Narzędzie może pomóc takim osobom jak:

 • specjalista obsługi firmowych social mediów,
 • copywriter,
 • redaktor tekstów/artykułów/wpisów blogowych,
 • specjalista do spraw marketingu,
 • właściciel firmy,
 • specjalista do spraw PR,
 • pracownik komunikacji/biura obsługi klienta,
 • scenarzysta filmów na media społecznościowe,
 • menedżer/lider zespołu/członek kadry kierowniczej w firmie.

Poza tym każda osoba, która jest ciekawa nowinek technologicznych lub widzi wykorzystanie Chatu GPT z pożytkiem dla siebie może poznać działanie tego narzędzia w praktyce.

Jak w praktyce można wykorzystać ChatGPT?

Korzystając z możliwości sztucznej inteligencji osiągniesz wraz ze swoją firmą przewagę konkurencyjną na rynku. Można to pokazać na prostym przykładzie przedsiębiorstwa, które posiada kilka marek w internecie, a każda z tych marek ma bloga, YouTube’a, Twittera i Facebooka, na których to social media codziennie pojawiają się nowe artykuły, wpisy, filmy i posty. Oczywiście w celu wygenerowania jak największych zasięgów. W czasie, gdy inni będą zatrudniać sztab ludzi i tworzyć nowe treści długo i mozolnie, Twoja firma będzie lotem błyskawicy publikowała treści logiczne, poprawne językowo oraz merytoryczne. Dzięki sztucznej inteligencji nie tylko zminimalizujesz koszty komunikacji z klientem, ale też możesz znacznie rozszerzyć swoją działalność w tym zakresie.

Co daje szkolenie ChatGPT dla początkujących?

Kurs online ChatGPT DLA POCZĄTKUJĄCYCH daje każdemu uczestnikowi całe spektrum korzyści, którymi są:

 • świadomość na temat najnowszych trendów w zakresie technologii komunikacyjnych,
 • poznanie możliwości, które daje ChatGPT,
 • wiedza na temat innych narzędzi SI, które mogą przynieść jeszcze więcej dodatkowych korzyści,
 • umiejętność wykorzystania potencjału Chatu GPT,
 • zdolność do zadawania Chatowi GPT odpowiednich pytań,
 • praktyczna obsługa Chatu GPT w ramach praktycznej części szkolenia.

Każdy, kto pomyślnie przejdzie szkolenie otrzyma certyfikat w formie papierowej albo elektronicznej.

Czy warto zainwestować w ten kurs?

Nauka nowych technologii pozwoli Ci się rozwinąć w skali, której się nie spodziewasz. Jeśli starannie podejdziesz do zdobywania wiedzy i wykonywania zadań w ramach kursu, to stworzysz sobie ogromną szansę na umocnienie się Twojej firmy na rynku. Ale jest to rozwiązanie nie tylko na „tu i teraz”. Poznanie narzędzia spowoduje, że już w niedalekiej przyszłości, kiedy to pojawią się jeszcze doskonalsze metody komunikacji z klientem będziesz mieć już wstępną wiedzę i umiejętności do opanowania kolejnych wersji modułów językowych. Za pomocą ChatGPT niemal każdy realizowany przez Ciebie projekt będzie wykonany szybko, wygodnie i porządnie.

Dlatego jak najbardziej opłaca się zainwestować w szkolenie ChatGPT DLA POCZĄTKUJĄCYCH.